Вітання працівників з ювілеєм.
Сьогодні розпочинаючи новий робочий день, колектив комунального підприємства "Чорноморськводоканал" має честь вітати з важливим ювілеєм нашого шановного колеги - Чернецького Валентина Рафаїловича!
![🎈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
Валентин Рафаїлович є невід'ємною частиною нашого колективу з 2021 року, працюючи з великим запалом та професіоналізмом в ролі токаря. Його робота є важливою ланкою у нашій службі, а його енергія та підтримка завжди підносять настрій усім навколо.
З нагоди цього особливого дня, ми бажаємо Валентину Рафаїловичу міцного здоров'я, невичерпного натхнення та подальших професійних успіхів! Хай кожен новий робочий день приносить лише позитивні емоції та вдачу у всіх починаннях. Вітаємо з ювілеєм, Валентине Рафаїловичу!
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)