Проведення оглядового виїзду
Сьогодні керівництво КП "Чорноморськводоканалу" здійснило оглядовий виїзд всіх дільниць для співробітників, щоб оглянути досягнення 2023 року та визначити перспективи на майбутнє.
![👷♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f477_200d_2642.png)
Під час огляну було продемонстровано роботи, виконані протягом минулого року, а також оголошено плани з реконструкції будівель та модернізації обладнання. Наша мета - перевести всі об'єкти на більш сучасний та енергоефективний рівень.
![📈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1/1/16/1f4c8.png)
Директор детально висвітлив стратегічні плани та підкреслив готовність підприємства виконувати свої функції у будь-якій ситуації.
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
Оглядина була інформативною та надихаючою. Кожна дільниця вражала своєю охайністю та продуктивністю. Ми щиро вдячні всім працівникам за їхню дбайливість та професіоналізм.
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Разом ми рухаємося вперед до нових досягнень, забезпечуючи надійне водопостачання та водовідведення для наших мешканців!