Якість води станом на 14.05.2024 р.
Сьогодні понеділок, початок нового робочого тижня. Зранку маємо приємні новини!
![💦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f4a6.png)
Показники якості та безпечності водопровідної питної та артезіанської води в Чорноморській територіальній громаді, станом на 14.05.2024 р., відповідають нормам! Це підтверджують і результати досліджень
![⬇️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/2b07.png)
https://cvk.od.ua/page/66 (сторінка споживача-якість води-документація).
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Якість води у мережі відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” більш ніж по 10 показникам.
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Всі процеси з водопостачання здійснюються у встановленому порядку, всі об’єкти працюють у штатному режимі. Аварійні ситуації в місті працівники КП «Чорноморськводоканал»усувають дуже швидко! Якісно проводяться заплановані ремонтні роботи на водопровідних мережах.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Працюємо 24/7 !