Візит представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з м. Києва та м.Одеси.
Друзі, маємо чудову новину! До нашого підприємства завітали представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з м. Києва та м.Одеси. У ході зустрічі з керівниками було обговорено важливі питання підтримки КП "Чорноморськводоканал" та майбутньої співпраці.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Представники ЮНІСЕФ висловили готовність передати матеріали та обладнання для забезпечення доступу дітей усієї громади до безпечної питної води та покращення санітарних умов у рамках річного плану.
Ми щиро вдячні представникам ЮНІСЕФ за їхню небайдужість, турботу та допомогу. Сподіваємося на плідну співпрацю, яка принесе користь усім мешканцям нашої громади.
Разом ми сила!
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
З повагою, КП "Чорноморськводоканал"