Знезараження жирових відкладень каналізаційних мереж.
Шановні споживачі!
Багато хто з вас іноді може побачити, як на вулицях нашого міста працюють робітники нашого підприємства та здійснюють знезараження жирових відкладень каналізаційних мереж.
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Метою робіт є збереження безперебійного функціонування каналізаційних мереж міста із запобіганням аварійних засмічень на системах каналізації та продовження терміну служби трубопроводів каналізаційних систем.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Нагадуємо споживачам, які утворюють не побутові стічні води, що необхідно дотримуватися правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення в м.Чорноморськ.
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
У разі необхідності проведення робіт по зачистці та обслуговуванню систем, фахівці КП «ЧВК» завжди допоможуть у вирішенні данної проблеми. Для цього необхідно лише подати заявку до нашого підприємства, і наші фахівці виконають свої обовʼязки швидко та якісно!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Разом до перемоги!