Показники безпечності та якості води станом на 17.06.2022р.
![🚰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/1f6b0.png)
Станом на 17 червня жодних відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній та артезіанській воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН. Це підтверджують і результати досліджень.
![🚰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/1f6b0.png)
Всі процеси з водопостачання здійснюються в установленому порядку, всі об’єкти працюють в штатному режимі.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Щодня працюємо для Вас та ще більше віримо в Перемогу!